Marja talu
puhkekompleks

Sündmused

Meeldejäävad elamused

Marja talu puhkekompleks on suurepärase keskkonnaga ja mitmekesiste võimalustega paik erinevate ürituste läbi viimiseks.
Pakume võimalust inspireerivateks koosolekuteks, romantilisteks pulmapidudeks, elegantseteks sünnipäevadeks, lõbusateks peoõhtuteks, lõõgastavateks saunaõhtuteks ja suuremateks kokkutulekuteks.
Meil on usaldusväärsed partnerid kes kaunistavad teie peoruumid, korraldavad teile loodusmatka, teevad teie peo lõbusaks ja nende kontakte jagame teile suure rõõmuga.

sündmused

Pulmad

Pulmapäev on elu üks tähtsaim päev ja see peab olema rõõmu ning õnne päev.
Soovime olla heaks partneriks Teie pulmapäeva täisuslikuks loomisel.
Marja talu on suurepärane paik pulmade pidamiseks looduslähedust ja taluromantikat hindavatele armastajatele. Meie kaunis järv ja selle kaldal kasvav 200 -aastane tamm on olnud tunnistajaks paljudele abieluvannetele ja tseremooniatele.

Meie peosaal suviseks pulmapeoks mahutab kuni 100 inimest, majutust saame pakkuda 40le inimesele ja kui see teie soovidele vastab, siis peopaigaga seotud töö võite rahulikult meile usaldada.

Marja talu puhkekompleksi rent pulmade pidamiseks on 1600 eurot ööpäevas.
Pulmade tähistamiseks muul ajal saame mahutada maksimaalselt 50 inimest saunamaja peosaali ja 40le majutust. Küsige meilt personaalset pakkumist.
Piduliku peolaua katame toitudega 30-35 euro eest inimese kohta.

Pulmalaua näidismenüüga saab tutvuda siin:

sündmused

Sünnipäevad

Sünnipäevapeo õnnestumises on väga suur roll koha valikul, maitsval toidul ja meeleolu loovatel pidulistel. Meie külalistemaja peosaal mahutab kuni 40 inimest ja saunamaja peosaal kuni 50 inimest ning kui see teie soovidele vastab, siis peopaigaga seotud töö võite meile usaldada.

Piduliku peolaua katame toitudega 25-30 euro eest inimese kohta.

Peolaua näidismenüüga saab tutvuda siin:

sündmused

Kokkutulekud ja laagrid

Kaunis heakorrastatud territoorium, spordiplatsid, avarad ruumid, oma järvesilm ja funktsionaalne köök loovad suurepärased eeldused õnnestunud kokkutulekute ja laagrite korraldamiseks enam kui 100le inimesele.

Oleme paindlikud ja kliendi soovi korral võimaldame kasutada meie kööki ja varustust toitlustuse organiseerimiseks juhul, kui korraldajal endal on kogemustega meeskond.

Oleme keskkonnasäästlikud ja ei kasuta ühekordseid nõusid.

Teeme teile personaalse pakkumise arvestades teie soove ja meie võimalusi.

sündmused

Seminarid

Kaunis ja rahulik keskkond toetavad viljaka meeskonnapäeva või seminari õnnestumist. Kaasa aitavad avarad ruumid, maitsvad söögikorrad ja kosutavad kohvipausid.

Kohapeal on olemas ekraan, dataprojektor, markeritega pabertahvel ja Wi-Fi ühendus

Seminarisaali rent koos vajaliku varustusega on 25 eurot tunnis või kuni 100 eurot päevas. Mitmepäevaste sündmuste korral on järgnev päev 50% soodsam.

Teeme teile personaalse pakkumise arvestades teie soove ja meie võimalusi.


Seminaride toitlustamise näidismenüüga saab tutvuda siin: